Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Dni Swarzędza 2023


Dni Swarzedza 2023 - plakat

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy! Z dużą radością zapraszam na Dni Swarzędza  - największe święto naszej gminy. 24 – 25 czerwca - dwa dni muzyki, rozrywki i dobrej zabawy. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, ciekawa oferta gastronomiczna, a przede wszystkim występy gwiazd zachęcają do wspólnego, rodzinnego świętowania. Poza występami znanych i lubianych gwiazd oraz lokalnych artystów, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych uczestników Dni Swarzędza.

Zapraszam serdecznie! Do zobaczenia na polanie przy ul. Strzeleckiej!

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

Marian Szkudlarek

GrubSon


Producent muzyczny, raper i wokalista, łączący gatunki muzyczne i eksperymentujący ze środkami wyrazu. Każdy jego koncert jest muzycznym wydarzeniem. Utwory artysty to zarówno komentarz społeczny, jak i opowieści o relacjach międzyludzkich, miłości i człowieczeństwie w świecie zdominowanym przez technologię. Jego piosenka „Na Szczycie" jest pierwszym utworem hip-hopowym, który zdobył ponad 100 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

 

Cleo


Piosenkarka, autorka tekstów, malarka i projektantka mody. Znana z licznych występów, nie tylko muzycznych, ale również programów rozrywkowych i kampanii reklamowych. Jest laureatką dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczynią statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

 

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów


Krzysztof Cugowski - legendarny rockaman, współtwórca Budki Suflera, ma na swoim koncie wiele znanych przebojów i niezliczoną ilość koncertów na całym świecie. W muzycznej podróży towarzyszy mu Zespół Mistrzów złożony z najwyższej klasy instrumentalistów: gitarzysty Jacka Królika, perkusisty Cezarego Konrada, basisty Roberta Kubiszyna oraz Tomasza Kawałka grającego na instrumentach klawiszowych.

 

Kalwi & Remi


Polski duet DJ-ski tworzący muzykę klubową, trance i dance. Znany z przebojowych singli „Explosion" i „Imagination". Muzycy koncertowali w klubach na całym świecie: odwiedzili Ibizę, gdzie nawiązali współpracę  z Blank & Jones, zagrali min. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemczech.

DJ Wais


Swoją przygodę z konsolą zaczynał w wieku 17 lat. Preferuje i zdecydowanie najlepiej czuje się w muzyce House, Electro. Obecnie rezydent dynamicznie rozwijającego się klubu Heaven w Lesznie

 

Perfekcyjne Przeboje


Zespół znakomitych muzyków z charyzmatycznym wokalista Tomaszem Trzeszczyńskim przeniesie nas w czasy świetności polskiego rocka. Usłyszymy największe przeboje Perfectu:  „Nie płacz Ewka", czy „Ale wkoło jest wesoło".

 

Mała Lady P.


Zespół muzyków zainspirowanych dorobkiem zespołu Lady Pank. Ten projekt to jednak więcej niż cover band! To niecodzienny tribute, a więc hołd dla ikony polskiej sceny muzycznej, lecz z domieszką nowej energii, określanej przez zespół jako colorful rock.

 

Partnerzy strategiczni:


Partnerzy medialni:

Organizator: