Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Dni Swarzędza 2021


Plakat Dni Swarzędza 2021
Partnerzy strategiczni:

Partnerzy:

Partnerzy medialni:

Impreza w reżimie sanitarnym


Podczas imprezy obowiązywać będzie aktualne Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Według wytycznych wynikających z aktualnego Rozporządzenia, w imprezie będzie mogło uczestniczyć 250 osób niezaszczepionych.

Wstęp na teren imprezy odbywać  się będzie na podstawie weryfikacji osób pod kontem szczepień.

Osoby deklarujące, że są zaszczepione dwoma dawkami dowolnej szczepionki przeciw COVID-19, bądź jednodawkową Johnson & Johnson będą mogły potwierdzić to, pokazując ekran z kodem QR z aplikacji mObywatel, zaświadczenia o dokonanym szczepieniu, lub zdjęcie takiego zaświadczenia zamieszczone w telefonie.

Na teren imprezy można dostać się od ulicy Strzeleckiej ( wejście główne) oraz od ulicy Kosynierów ( od ścieżki pieszo - rowerowej). Otwarcie bram od godz. 14.00.

NA TERENIE IMPREZY OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE NAKAZ ZASŁANIA UST I NOSA MASECZKĄ ORAZ DYSTANS 1,5 M od każdego uczestnika. Przy wejściu  obowiązkowa dezynfekcja dłoni.

Prosimy o wyrozumiałość. Jest to pierwsza większa impreza organizowana przez nas w czasach obostrzeń, zakazów i pandemii. Dokładamy wszelkich starań żeby byli Państwo bezpieczni i wszystko odbywało się zgodnie z prawem.

 

Zmiana organizacji ruchu


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w związku z organizacją imprezy „Dni Swarzędza", która odbędzie się w sobotę 3 lipca 2021 r. na Polanie przy ul. Strzeleckiej, ze względów bezpieczeństwa wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Najistotniejsze informacje to:

  1. W sobotę 3 lipca zamknięte dla ruchu zostaną ulice:
    1. ul. Strzelecka, w godzinach 13:00 - 02:00,  na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej (objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej)
    2. ul. Kosynierów w godz. 06:00 - 02:00, na odcinku od ul. Św. Marcina do Pływalni „Wodny Raj"
  2. Ruch ulicą Paderewskiego odbywać się będzie w JEDNYM KIERUNKU od ul. Stawnej.
  3. Na ulicach: STAWNA, STRZELECKA i PADEREWSKIEGO obowiązywać będzie ZAKAZ PARKOWANIA pod groźbą odholowania pojazdu.
  4. Dzięki uprzejmości Centrum Sport & Fitness Atrium, na terenie Atrium przy ul. Strzeleckiej 35 A, zlokalizowany będzie parking, na który zaprowadzi Państwa ulica Stawna lub Strzelecka od strony Zielińca.

Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zmian w organizacji ruchu, zwracanie uwagi na tymczasowe znaki drogowe oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem, a tym samym dbających o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy.

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednak jako organizatorzy tak dużej imprezy, bogatsi o doświadczenia z poprzednich lat, staramy się wyciągać wnioski i podejmować decyzje, które zapewnią pełną kontrolę nad bezpieczeństwem uczestników imprezy.

Jednocześnie informujemy, że na czas imprezy niemożliwe będzie korzystanie ze ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Strzeleckiej, a także ograniczone zostanie korzystanie z parkour'u.

Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w organizowanych imprezach.

Jednocześnie przepraszamy za utrudnienia, gdyż impreza zaplanowana jest do godz. 1 w nocy.

 

Z poważaniem,

Organizatorzy Dni Swarzędza