Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Konsultacje społeczne - przygotowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027

13.05.22

Operacja pn. wsparcie przygotowawcze mająca na celu realizację planu włączenia społeczności, w szczególności przygotowanie LSR, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałanie 19.1 Wsparcie Przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Na Lata 2014-2020.

Uprzejmie informujemy, że w najbliższych tygodniach Lokalna Grupa Działania Trakt Piastów rusza z konsultacjami społecznymi w ramach wsparcia przygotowawczego, mającego na celu włączenia społeczności w przygotowywanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

Zapraszamy mieszkańców gmin, działaczy/ki społeczne, przedstawicieli/ki organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, przedstawicieli/ki władz lokalnych na KONSULTACJE SPOŁECZNE.

24.05.2022r. Ośrodek Kultury w Swarzędzu, ul. Poznańska 14 g.18:00-19:30;

  1. Chcemy Państwu pokazać, co zostało do tej pory ze środków lokalnej grupy działania „Trakt Piastów" osiągnięte;
  2. Wspólnie przeanalizujemy potrzeby rozwojowe i potencjał Państwa gminy w tych obszarach, na jakie LGD może mieć wpływ;
  3. Pokażemy w jakich obszarach będziemy mogli pomóc w najbliższych latach - spróbujemy wspólnie wyznaczyć cele nowej lokalnej strategii rozwoju na lata 2023-2027;
  4. Każdy z Państwa indywidualnie będzie mógł złożyć fiszkę projektową - czyli swój pomysł na projekt, który mógłby być realizowany w ramach nowej lokalnej strategii rozwoju.

* w kwestii pytań dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu a.pastuszek@lgdtraktpiastow.pl lub 506 862 163.