10 maja - Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej
11.05.26
Wszystkim pracownikom gospodarki komunalnej dziękuję za codzienną pracę, zaangażowanie i troskę o porządek oraz funkcjonowanie naszej gminy.
Dzięki Państwa pracy Swarzędz jest miejscem zadbanym, bezpiecznym i przyjaznym dla mieszkańców.
Życzę zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności.
Marian Szkudlarek
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz











