Powodzenia Ósmoklasiści!
11.05.26
Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami ważny moment - egzamin ósmoklasisty, który jest kolejnym etapem na drodze do realizacji Waszych planów i marzeń. Życzę Wam spokoju, opanowania oraz wiary we własne możliwości.
Niech wiedza, którą zdobywaliście przez ostatnie lata, zaowocuje jak najlepszymi wynikami, a każdy egzamin przebiegnie pomyślnie i bez stresu.
Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia!
Marian Szkudlarek
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz











