8 maja - Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
08.05.26
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składam wszystkim pracownikom bibliotek działających na terenie Gminy Swarzędz serdeczne podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie oraz pasję w promowaniu czytelnictwa i kultury.
Dziękuję za tworzenie miejsc, które są nie tylko przestrzenią spotkań z książką, ale również ważnym centrum edukacji, integracji i lokalnej aktywności mieszkańców.
Życzę wielu inspirujących spotkań z czytelnikami, satysfakcji z wykonywanej pracy, niegasnącej energii oraz powodów do dumy z realizowanej misji. Niech biblioteki niezmiennie pozostają miejscem otwartym, nowoczesnym i przyjaznym dla wszystkich pokoleń.
Z wyrazami szacunku
Marian Szkudlarek
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz











