Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

„Cały Swarzędz na Rowery"

15.05.23

W sobotę, 13 maja, odbył się X Gminny Rajd Rowerowy „Cały Swarzędz na rowery". W tym jubileuszowym rajdzie uczestniczyło około 200 osób. Uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy:

- podmiejska, która wystartowała z „Activ Park" w Zalasewie i prowadzona była przez przedstawiciela sklepu rowerowego FogtBikes,

- rodzinna z parkingu przy pływalni Wodny Raj, prowadzona przez pracowników SCSiR,

- miejska ze swarzędzkiego rynku, prowadzona przez przedstawiciela sklepu rowerowego Brodex.

Każda z wymienionych tras liczyła po kilkanaście kilometrów. Przebiegały one przez piękne turystyczne tereny Swarzędza i wszystkie miały wspólną metę przy Scenie nad Jeziorem.

Na mecie uczestnicy byli witani przez Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka i, tradycyjnie, każda grupa została uwieczniona na wspólnym zdjęciu.

Uczestnicy mogli poczęstować się pyszną kiełbaską oraz przygotować się do konkursu, w którym główną nagrodą był rower, ufundowany przez Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu oraz Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Rower trafił do rąk pani Justyny M. Serdecznie gratulujemy. Pozostałe nagrody to bony do sklepu rowerowego Brodex ufundowane przez UMiG Swarzędz oraz SCSiR, vouchery do restauracji ufundowane przez HUBO.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę, a prowadzącym trasy za bezpieczny dojazd do mety.

Zapraszamy za rok na kolejną edycję rajdu.

/cs/