Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

10. Bieg 10 km Szpot Swarzędz oraz 3. Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz

18.04.23

10. Bieg 10 km Szpot Swarzędz oraz 3. Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz odbędą się już 4 czerwca 2023 roku.

Impreza organizowana jest przez Grupę Szpot oraz Miasto i Gminę Swarzędz, które w tym roku obchodzi 385-lecie lokacji. To już 10., jubileuszowa edycja wydarzenia, którego charakter przyciąga nie tylko licznych uczestników i kibiców, ale całe rodziny. Szczególnie, że biegowi na dystansie 10 kilometrów towarzyszy 3. Bieg Rodzinny.

Wspaniała atmosfera, radość i duch współzawodnictwa towarzyszą  biegaczom i kibicom w każdej edycji tego wyjątkowego wydarzenia. Jest to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich umiejętności biegowych, ale również do spędzenia aktywnie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Podczas biegu organizowana będzie aukcja, której celem jest wsparcie Joasi Tomaszewskiej - 10-letniej mieszkanki Kobylnicy k/Swarzędza, która od 5 lat walczy z nowotworem złośliwym.

Biegi odbywają się pod Patronatem Honorowym Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Poznańskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Jeśli zastanawiasz się nad pierwszym startem w biegu ulicznym, bądź chcesz pobić swój rekord życiowy na dystansie 10 km, nie zwlekaj i zapisz się na tę wyjątkową imprezę. Limit biegaczy w tej edycji biegu to 2000, a wolne miejsca bardzo szybko znikają.

Do zobaczenia 4 czerwca na starcie 10. Biegu 10km Szpot Swarzędz oraz 3. Biegu Rodzinnego Szpot Swarzędz!

Szczegółowe informacje oraz zapisy: http://www.biegi.szpot.pl

/pp/