Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

45 lat Przedszkola „Koszałek Opałek"

21.03.23

Przedszkole „Koszałek Opałek" w Kobylnicy ma już 45 lat! Z tej okazji 21 marca, pierwszego dnia wiosny, przedszkolaków odwiedzili niecodzienni goście - m.in. burmistrz Swarzędza Marian Szkudlarek wraz z zastępcą Tomaszem Zwolińskim oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Barbara Czachura. Przybyli z serdecznymi życzeniami, a na ręce dyrektor Jolanty Kubackiej przekazali m.in. okolicznościowy list, w którym czytamy:

„Chyba wszyscy w pamięci mamy czas, gdy sami byliśmy dziećmi. Pamiętamy, jak ważną zmianą w życiu każdego malucha była pierwsza wyprawa do przedszkola, jak silne wiązały się z tym emocje i przeżycia...

Przedszkole to przecież drugi dom, miejsce bezpieczne, radosne, sprzyjające rozwojowi, zabawie. Przedszkole „Koszałek Opałek" jest takim właśnie miejscem, od tak wielu lat! Dzieci śpieszą tu zawsze z uśmiechem i cieszą się ze wspólnego przebywania. Wspominają ukochane przedszkole nawet jako ludzie dorośli.

Z okazji 45-lecia Waszego przedszkola życzymy Pani, Pracownikom oraz małym Podopiecznym wszystkiego najlepszego, zdrowia, radosnej przyszłości, szczęścia w życiu".

Przedszkolaki, przebrane za krasnoludki, popisały się swymi umiejętnościami wokalno-tanecznymi i z radością zerkały na zabawki sprezentowane przez gości.

/mw/