Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Karnawałowy „DZIKI ZACHÓD" w Kobylnicy

02.03.23

W dniu 18 lutego br. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy, odbyła się kolejna już zabawa karnawałowa, a jej tematem był tym razem „DZIKI ZACHÓD". Wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników, a w tym roku totalnym zaskoczeniem był fakt, iż bilety rozeszły się w dwa dni. Na sali bawiło się dwieście sześćdziesiąt osób, a oprawę muzyczną zapewniła "Grupa Kreatywna" z Gowarzewa na czele z jej liderem  Piotrem Maciejewskim, który jest wodzirejem kreatywnym. Swoim wokalem na żywo imprezę uświetniła Pamela Matysek. Zabawy organizowane przez wodzireja sprawiły, iż nikt nie siedział i się nie nudził.

W trakcie zabawy obyła się licytacja podczas której można było nabyć ciekawe kąski.

Organizatorzy mieli do zlicytowania między innymi  koszulkę reprezentacyjną Roberta Lewandowskiego z jego autografem, koszulkę drużyny "WARTA POZNAŃ" z autografami wszystkich zawodników, szalik "STALI GORZÓW" z autografem Bartosza Zmarzlika, odkurzacz bezprzewodowy oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

Całkowity zysk z zabawy zostanie przeznaczony na rzecz placówki w Kobylnicy.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i osobom, które pomogły w zorganizowaniu tego wspaniałego wydarzenia.

Zorganizować takie wydarzenie dla tak dużej ilości osób i do tego profesjonalnie to nie lada wyzwanie. Jednak największa nagrodą jest fakt, iż skorzystają z tego nasi uczniowie.

Mariusz Wyskiel