Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Zdrowe i przyjazne miasto - weź udział w badaniu

15.09.22

Ostatnie lata przynoszą dynamiczne i zaskakujące zmiany. Skutkują one koniecznością opracowania i wdrożenia nowoczesnego modelu miasta odpornego na kryzysy i zagrożenia. Służy temu realizowany przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, we współpracy z naszym Urzędem, projekt Narodowego Centrum Nauki pt. „Miasto odporne na stres w warunkach pandemii (Covid-19)".

Weź udział w ankiecie dostępnej tutaj: miastoodpornenastres.pl/ankieta

Pomóż nam poznać potrzeby, priorytety i obawy mieszkańców by stworzyć zdrowe, bezpieczne, przyjazne i atrakcyjne środowisko życia w mieście.

Po wypełnieniu ankiety, zapraszamy również do udziału w całkowicie bezpiecznych i nieinwazyjnych badań poziomu kortyzolu (hormonu stresu) w organizmie (badania fizjologiczne). Wyniki tych badań pozwolą ustalić poziom stresu, jakiemu ulegają mieszkańcy miasta, a następnie zaplanować przestrzeń miejską przyjazną dla Mieszkańców.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.miastoodpornenastres.amu.edu.pl

UWAGA! Dla osób zakwalifikowanych do badań fizjologicznych przewidziane jest wynagrodzenie w formie bonów Sodexo o wartości 300 zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Z wyrazami szacunku,

prof. UAM dr hab. Lidia Mierzejewska