Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

9. Bieg 10 km Szpot Swarzędz - WRACAMY!!!

16.05.22

WRACAMY!!! To słowo - klucz mówi niemal wszystko tym biegaczkom i biegaczom, którzy mieli przyjemność startu w jednym z największych w Wielkopolsce biegu ulicznym na dystansie 10 kilometrów, czyli 10 km Szpot Swarzędz. Za nami 8 edycji, a przed nami - tak wyczekiwana po 2-letniej przerwie - kolejna. W niedzielę 28 sierpnia 2022 roku ze swarzędzkiego Rynku wybiegną na trasę uczestniczki i uczestnicy 9. Biegu 10 km Szpot Swarzędz. Trasę dodajmy bardzo płaską, a zatem szybką. Start biegu na 10 km nastąpi o godzinie 11.00, a godzinę wcześniej, także ze swarzędzkiego Rynku, na trasę 2.Biegu Rodzinnego wyruszą całe rodziny. Jest to bowiem propozycja bez żadnych ograniczeń wiekowych z trasą liczącą niespełna 1000 metrów i z medalami na mecie- być może pierwszymi w życiu - dla każdego uczestnika.

Zapisy już trwają poprzez stronę www.biegi.szpot.pl . Tam też znajduje się Regulamin, a także informacje dotyczące trasy. Limit uczestników Organizator - firma Szpot oraz współorganizatorzy - Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu oraz Stowarzyszenie „Razem Ponad Granicami" ustalili na poziomie 2000 biegaczek i biegaczy.

Mocną stroną swarzędzkich biegów od początku była dobra organizacja oraz cenne nagrody. Nie inaczej będzie w tym roku, a na podium zaproszonych zostanie niemal 100 biegaczek i biegaczy. Zapraszamy - 9.Bieg 10 km Szpot Swarzędz, niedziela 28 sierpnia 2022 roku. Zapisy - www.biegi.szpot.pl . To będzie także miły sportowy akcent na zakończenie wakacji.

/maw/