Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Ul. Kowalska - zmiany w organizacji ruchu

17.06.21

Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. Sp. k. informuje, iż od dnia 18.06.2021r. rozpocznie się kolejny etap prac związany z budową ul. Ślusarskiej i Kowalskiej w Swarzędzu.

W II etapie prace będą polegały na rozbiórce istniejącej nawierzchni tłuczniowej ul. Kowalskiej i budowie sieci kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego i oświetlenia. Planuje się, iż prace będą prowadzone postępowo na ul. Kowalskiej od ul. Warzywnej w kierunku ul. Kupieckiej. W związku z powyższym ul. Kowalską na danym odcinku wyłącza się z publicznego ruchu drogowego z wyłącznym dostępem mieszkańców i pracowników budowy. Na ul. Kowalską od strony ul. Warzywnej, jak również dostęp od ul. Kowalskiej do ul. Warzywnej w pierwszej kolejności będzie odbywał się poprzez ul. Szewską, a później w miarę postępu prac od strony ul. Ślusarskiej. Prosimy o baczne zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie, stosowanie się do poleceń wydawanych przez pracowników budowlanych na terenie budowy i zachowanie szczególnej ostrożności. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

W związku z prowadzonymi pracami proszimy o nieparkowanie pojazdami w pasie ul. Ślusarskiej i Kowalskiej od poniedziałku do soboty w godz. 7.00 do 17.00.

/nad/