Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Czujniki czadu wylosowane!

19.05.21

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z ogłoszeniem, które na początku marca tego roku pojawiło się na stronie internetowej Gminy Swarzędz oraz w mediach społecznościowych, wśród osób, które w marcu 2021 roku złożyły wypełnioną ankietę inwentaryzacyjną dotyczącą źródła ogrzewania, wylosowano pięć czujników czadu. Szczęśliwi wygrani odebrali już swoje nagrody.

Jednocześnie, zachęcamy mieszkańców, którzy jeszcze tego nie zrobili, do wypełniania ankiet dotyczących źródeł ogrzewania. Informacje w ten sposób zdobyte posłużą do stworzenia bazy danych o liczbie i rodzajach źródeł ogrzewania na terenie Miasta i Gminy Swarzędz, a w dalej pozwolą Gminie przystąpić do kolejnych działań zmierzających do poprawy jakości powietrza, w tym współfinansowania wymiany źródeł ogrzewania w szerszym zakresie.

Ankietę prosimy wypełniać wg wiedzy, którą Państwo posiadacie , oraz przekazanie jej do Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu pocztą tradycyjną, za pośrednictwem ePUAP, poprzez platformę eUrząd lub jako skan podpisanej ankiety na adres wos@swarzedz.pl.

Ankiety dostępne są na stronie internetowej www.ekoswarzedz.pl oraz http://bip.swarzedz.pl/WOS, jak również w Urzędzie Miasta i Gminy w Swarzędzu, ul. Poznańska 25, pok. 214 lub w Urzędzie Miasta i Gminy w Swarzędzu, Rynek 1.

/wos/