Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Wypełniajmy serducha! Pomóżmy chorym dzieciom!

31.03.21

Chyba każdy z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że cenni są ludzie o ogromnym sercu. A co w przypadku, kiedy takie ogromne serca są aż trzy? Wtedy można zdziałać naprawdę wiele i okazać jeszcze więcej troski dużej grupie osób. Z tego właśnie powodu, na terenie naszej Gminy stanęły wyżej wspomniane serca, do których można wyrzucać plastikowe nakrętki.

Cała rzecz polega na tym, że gdy przy wsparciu naszych dobrotliwych Mieszkańców każde z serduszek się zapełni, będzie ono gotowe, aby przekazać wszystkie zgromadzone w sobie nakrętki na rzecz osób, które potrzebują naszego wsparcia.

W czasach ograniczonych kontaktów i zwiększonej obawy o zdrowie każdemu z nas przyda się trochę radości i optymizmu, więc czemu nie czerpać ich między innymi ze świadomości, że możemy komuś pomóc wykonując tak prostą czynność.

Dzięki każdej z życzliwych dłoni dbających o to, aby w sercach znalazły się nakrętki, pojawiła się już możliwość pomocy w rehabilitacjach Antosia oraz bliźniaków Kacpra i Adriana. Jeżeli wspólnie zadbamy o kontynuację zbierania, będziemy mogli przyczynić się chociaż w jakimś stopniu do polepszenia sytuacji jeszcze większej ilości osób.

A więc nasi mili - do dzieła, wypełniajmy serducha :-)

Osoby zainteresowane odbiorem nakrętek proszone są o kontakt z Wydziałem Infrastruktury Drogowej poprzez numer telefonu 61 65-12-410 lub skrzynkę mailową wid@swarzedz.pl

/bk/