Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

„SZUKAJĄC TALENTÓW" - zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w VIII Edycji Konkursu Ceramiki i Rzeźby

02.11.20

„SZUKAJĄC TALENTÓW" - zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w VIII Edycji Konkursu Ceramiki i Rzeźby - w Swarzędzu, ul. Rynek 21. Dwa kroki do zapisania się i wzięcia udziału w konkursie:

1. Zgłoszenie na maila ceramikawanat@poczta.onet.pl : w tytule: KONKURS 2020, imię i nazwisko + wiek)

2. Wysłanie sms na kom. 501 428 903 (w tytule: KONKURS 2020, imię i nazwisko + wiek)

W dzisiejszym świecie pełnym izolacji społecznej i depresji, braku rozumienia kultury jak również jej dostępności, rodzi się potrzeba uczestniczenia w działaniach twórczych. Dlatego Fundacja ARTiFAKT od wielu lat rozwija umiejętności oraz stwarza możliwość do poszukiwań swojego miejsca na tym polu działania. Cykl działań twórczych - Szukając Talentów - realizowany jest przez Fundację ARTiFAKT we współpracy z Pracownią Działań Twórczych mieszczącej się w Swarzędzu, ul. Rynek 21

W projekcie uczestniczy ok.100 osób. Bezpośrednimi uczestnikami są dzieci i młodzież oraz dorośli z powiatu poznańskiego z Gminy Swarzędz, Pobiedziska, Czerwonak, Kostrzyn.

Do konkursu zapraszamy osoby, które chcą odkryć w sobie potrzebę tworzenia, a potem rozwijać nabyte umiejętności twórczego myślenia i działania, którego przejawem jest innowacyjność i nieszablonowość działań, zdolność do samokształcenia, a także elastyczność i zdolności adaptacyjne radzenia sobie ze stresem, frustracją, depresją.

Konkurs Ceramiki i Rzeźby odbywać się będzie w Swarzędzu ul. Rynek 21 w Pracowni Działań Twórczych. Konieczne wcześniejsze zgłoszenia, ograniczona liczba miejsc

Konkurs ma charakter czynny. W tym roku realizacja konkursu będzie w wybranych terminach od 5 do 29 listopada, w 5 osobowych grupach. Wspólnie będziemy tworzyć prace w glinie, które następnie zostaną wypalone, ocenione i zaprezentowane podczas wystawy.

Prace staną się trwałą pamiątką każdego uczestnika.

Pamiętajcie, że spotkanie konkursowe to przede wszystkim uwolnienie emocji i kreatywności, zdobycie nowych doświadczeń. Zapraszamy osoby, które uwielbiają dobrą zabawę i chcą się odstresować.

Dla niedoświadczonych uczestników, przewidzieliśmy wsparcie i pomoc techniczną. Pamiętajcie liczy się pomysł, wyobraźnia oraz zaangażowanie i dobra zabawa!!!

Rejestracja oraz uczestnictwo w Konkursie są całkowicie nieodpłatne.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Swarzędz, Powiat Poznański , Urzędu Marszałkowskiego.

Koordynator:

Ewa Wanat, Swarzędz ul. Rynek 21, kom. 501 428