Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Dzień Edukacji Narodowej

13.10.20

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej znacznie różni się od innych a to ze względu na obecną sytuację epidemiczną w kraju. Z tego też powodu nie mogło odbyć się coroczne spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym na zaproszenie Burmistrza Mariana Szkudlarka uczestniczyli emerytowani nauczyciele z Gminy Swarzędz, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz wielu zacnych gości.

Za pośrednictwem dyrektorów, podczas spotkania on-line Burmistrz podziękował nauczycielom za pracę, za wysiłek wkładany w rozwój osobowości ucznia. Przyznane zostały także nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz nauczycielom, którzy w sposób szczególny wyróżnili się w pracy dydaktyczno-wychowawczej.  W tym roku nagrodzono dwudziestu nauczycieli z gminnych szkół i przedszkoli: Beata Stempska - nauczyciel Przedszkola nr 4 w Swarzędzu, Małgorzata Bogacka - nauczyciel Przedszkola nr 5 w Swarzędzu, Hanna Stasińska-Filary i Magdalena Bajer  - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Swarzędzu, Monika Olszewska i Maciej Wyszkowski  -  nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu, Anna Jasińska i Monika Szafirska - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu, Arleta Łukasik i Marcin Socha -  nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu, Bernadeta Dolińska i Katarzyna Wronka - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Swarzędzu, Beata Adamska i Justyna Nowicka - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Zalasewie, Magdalena Brzycka i Anna Kiżło - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie, Magdalena Kałużna i Joanna Pacholska - nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, Bartosz Piłat - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Wierzonce, Joanna Szulc - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Paczkowie.

Burmistrz podziękował również dyrektorom gminnych przedszkoli i szkół podstawowych,dyrektor Żłobka Miejskiego „Maciuś" w Swarzędzu ora dyrektorowi Schroniska Młodzieżowego Sarenka w Kobylnicy.

Jak co roku, Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek uhonorował za okazaną pomoc i wsparcie placówek oświatowych statuetką „Przyjaciel Swarzędzkiej Oświaty" firmę Tulplast Sp. z o.o. sp.k. oraz asp. szt. Karola Łuszczka z Komisariatu Policji w Swarzędzu (na zdjęciu).

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom swarzędzkiej oświaty życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

/edu/