Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Działajmy razem! Edukacja wolontariuszy i opiekunów osób starszych

31.08.20

Opiekujesz się osobą starszą lub chcesz zostać wolontariuszem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie i rozwinąć dodatkowe umiejętności w dziedzinie opiekuna osób starszych? Nadarza się niepowtarzalna okazja, ponieważ rusza nowy projekt, który ułatwi ci zrealizowanie tych celów. Podczas wykładów, szkoleń i w czasie indywidualnych porad rozwiniesz kompetencje pod okiem specjalistów od pracy z osobami starszymi. W efekcie pewniej i skuteczniej wykonasz swoje obowiązki.

Wszystkim uczestnikom projektu Działamy razem! Edukacja wolontariuszy i opiekunów faktycznych osób starszych spółdzielnia socjalna Opieka Feniks oferuje darmowe usługi opiekuńcze na czas szkoleń.

Podstawowym założeniem projektu jest podniesienie kompetencji opiekunów faktycznych i wolontariuszy zajmujących się lub chcących zająć się opieką nad seniorami np. bliskimi z rodziny. Uczestnicząc w projekcie, nabędziesz podstawowe umiejętności z zakresu opieki nad osobami starszymi i rozwiniesz je w czasie trwania szkolenia. Projekt odbywa się w okresie 30.07.2020 - 31.12.2020 r. i jest przeznaczony dla osób z gminy Swarzędz.

Dokładny opis projektu znajda Państwo tutaj: http://www.opieka-feniks.pl/asos2020.

Joanna Włodek

Spółdzielnia Socjalna "Feniks" o. Poznań

+48 516 269 694

poznan@opieka-feniks.pl

www.opieka-feniks.pl

ul. Kościuszki 74, Poznań