Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Projekt konkursowy pn. "Młodzi decydują" - zapraszamy do udziału w konsultacjach

26.08.20

Szanowni Państwo! Fundacja na rzecz wsparcia innowacji w JST we współpracy m.in. ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Wielkopolski pragnie zachęcić szkoły podstawowe z terenu województwa wielkopolskiego do organizacji Szkolnych Budżetów Obywatelskich, dlatego zaprasza do udziału w projekcie konkursowym pn. "Młodzi decydują".

Celem Projektu jest promocja Szkolnych Budżetów Obywatelskich w szkołach województwa wielkopolskiego. To również chęć nagrodzenia najlepszych procedur, powszechności udziału w procesach związanych z partycypacją społeczną, a także niebanalnych pomysłów na wydanie środków na szkolne projekty.

Główną korzyścią dla szkół biorących udział w Projekcie jest zaszczepienie w uczniach poczucia wspólnoty (społeczeństwa obywatelskiego), ale aby jeszcze bardziej zachęcić szkoły do udziału w Projekcie, Organizator i Partnerzy ufundowali nagrodę w wysokości 5 000,00 zł., pozwalającą na sfinansowanie projektów wybranych w ramach SBO najlepiej przygotowanego przez jedną ze szkół biorących udział w Projekcie.

Zanim jednak konkurs wystartuje na dobre, zapraszamy podmioty zainteresowane do udziału w konsultacjach regulaminu konkursu pn. „Młodzi decydują" - każda uwaga jest dla nas cenna!

Regulamin konkursu wraz z krótką ankietą dostępne są pod linkiem: https://tiny.pl/71fxt.

Do udziału w konsultacjach zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców, a także przedstawicieli organów prowadzących.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski

Centrum Obsługi Inwestora