Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Konkurs „Segregacja na wakacjach" ZM GOAP

20.07.20

ZM GOAP ogłasza konkurs „Segregacja na wakacjach", którego celem jest pokazanie, jak w różnych zakątkach Polski i świata wygląda system segregacji i gromadzenia odpadów.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Poznania oraz gmin: Buk, Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska oraz Swarzędz. Do zwycięzców trafią atrakcyjne nagrody od ZM GOAP.

  1. Jeśli w trakcie wakacyjnych wojaży zaintrygował Cię wygląd pojemników do gromadzenia odpadów albo nazwy frakcji w innych językach, zrób zdjęcie i pokaż, jak wygląda segregacja w danej miejscowości/państwie.
  2. W wiadomości prywatnej na fanpage @GOAP na Facebooku prześlij zdjęcie - koniecznie napisz, gdzie zostało zrobione (miejscowość, kraj). Na Twoje zgłoszenie czekamy do środy 26 sierpnia br. włącznie! Ogłoszenie wyników w piątek, 28 sierpnia 2020 roku na fanpage GOAP.

Niech Twoje wakacyjne zdjęcie zainspiruje innych do selektywnej zbiórki odpadów, zwłaszcza, że od 1 września br. segregacja staje się obowiązkowa dla wszystkich!

Regulamin konkursu: https://bit.ly/2AYKuAY

/goap/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do pobrania: