Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Poprzyj swarzędzki projekt

09.07.20

Bezpieczna infrastruktura rowerowa, wspierająca ideę zrównoważonego transportu na terenie naszej Gminy, jest niezwykle ważna dla ciągłego rozwoju.

Zamierzamy aplikować w konkursie o środki z Funduszy Europejskich na wybudowanie ścieżki rowerowej od os. Zamoyskiego w Zalasewie skorelowanej z systemem sieci dróg rowerowych zapewniającym dojazd do Zintegrowanego Węzła Przesiadkowego w Swarzędzu (Dworzec PKP w Swarzędzu). Dopełnieniem projektu będą parkingi rowerowe typu bike&ride.

Jednym z warunków konkursu jest poparcie mieszkańców, dlatego tez prosimy Państwa o oddanie głosu na projekt, pn. "Rozwój niskoemisyjnej mobilności miejskiej na terenie Gminy Swarzędz system tras rowerowych (etap II)planowanego do złożenia przez Gminę Swarzędz na rzecz rozwoju niskoemisyjnej mobilności w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w związku z konkursem w ramach Poddziałania 3.3.3 Wspieranie strategii niskoemisyjnych w tym mobilność miejska w ramach ZIT dla MOF Poznania.

Zachęcamy do wypełnienia deklaracji poparcia, która pomoże nam w staraniach o zewnetrzne dofinansowanie projektu. Dostępna jest ona tutaj