Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SWARZĘDZKIEJ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ (Linia 484). Tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Kórnickiej z ul. Transportową

24.04.20

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Transportowej i Kórnickiej w Zalasewie, od poniedziałku, 27 kwietnia nastąpi zamknięcie dla ruchu przejazdu z ul. Transportowej w ul. Kórnicką w każdym kierunku i wprowadzone zostaną zmiany w przebiegu tras linii 484 Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej:

-       kursy do i z os. Leśnego => ul. Planetarną, Kupiecką i ul. Graniczną (nie kursuje ul. Kórnicką!); dotyczy również kursów z i do os. Leśnego jadących przez Garby Wielkie, na których nie będzie realizowany przejazd ul. Kórnicką;

-       kursy do i z Garbów oraz Tulec nie będą realizowane przez ul. Transportową (przystanek Os. Leśne nie będzie obsługiwany!);

Połączenia między os. Leśnym w Zalasewie a Garbami Wielkimi będzie realizowała tymczasowa linia „A4". Jej rozkład stanowi jednak uzupełnienie rozkładu linii 484 w przypadkach realizacji niezbędnych dojazdów na przystanek początkowy (Garby Wielkie) lub końcowy (os. Leśne).

Na okres budowy zostanie przygotowany i opublikowany (również na przystankach) tymczasowy rozkład jazdy dla linii 484 i A4.

Przypominamy, że nadal w dni robocze obowiązuje sobotni rozkład jazdy.

* * *

Firma IVESTON sp. z o. o. jako wykonawca zadania „Rozbudowa ulicy Transportowej w Garbach i Zalasewie - Etap III" informuje, że od dnia 27.04.2020 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas prowadzenia robót drogowych na drodze powiatowej nr 2489P, tj. ul. Kórnicka w Zalasewie (skrzyżowanie z ulicą Transportową).

Projekt tymczasowej organizacji ruchu został podzielony na etapy. Każdorazowo z rozpoczęciem nowego etapu prac, będziemy na bieżąco Państwa informować.

Zmiany w organizacji ruchu obrazuje załączona mapka.

/ms/