Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w KORE Fizjoterapia Specjalistyczna

06.04.20

Szanowni Pacjenci i Mieszkańcy Gminy Swarzędz! Aby odsunąć złe myśli i zrobić coś dla wspólnego dobra, postanowiliśmy uruchomić BEZPŁATNE KONSULTACJE ONLINE -  od 6.04 do 10.04 .

Wiemy, że niezależnie od wirusa życie toczy się dalej i zdarzają się nam urazy i kontuzje, zdarza się, że coś boli. Wiemy też, że dostęp do rehabilitacji i profesjonalnych porad fizjoterapeutycznych jest obecnie problematyczny.

Wszystkie osoby zaniepokojone swoim stanem zdrowia, lub chcące po prostu uzyskać poradę w zakresie fizjoterapii zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje online.

Porad udzielą fizjoterapeuci z naszego zespołu. Cieszymy się zaufaniem naszych Pacjentów od wielu lat, na które ciężko pracujemy i za które jesteśmy wdzięczni.

Jesteśmy pierwszym ośrodkiem Fizjoterapii Specjalistycznej w Swarzędzu. Teraz chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją pomoc w tym trudnym okresie.

Udzielamy porad w zakresie:

💙FIZJOTERAPII ORTOPEDYCZNEJ - urazy oraz przeciążenia w życiu codziennym oraz pracy

💙FIZJOTERAPII SPORTOWEJ - kontuzje sportowe oraz dolegliwości bólowe podczas aktywność i fizycznej

💙FIZJOTERAPII BÓLU - bóle przewlekłe oraz nagłe/ostre dotyczace różnych części ciała

💙FIZJOTERAPII OKOŁOPORODOWEJ - przygotowanie do porodu, praca z blizną po cesarskim cięciu, dolegliwości bólowe w ciąży, zastój pokarmu, powrót do formy po porodzie

💙FIZJOTERAPII UROGINEKOLOGICZNEJ - nietrzymanie moczu, ból podczas współżycia, dolegliwości bólowe miednicy, stan po usunięciu macicy

💙FIZJOTERAPII LARYNGOLOGICZNEJ - ból podczas połykania, szumy uszne, uczucie kłębka w krtani, stan po usunięciu krtani

💙FIZJOTERAPII ONKOLOGICZNEJ - ból, obrzęk i inne problemy związane z leczeniem bądź przebiegiem nowotworu

Aby jak najlepiej dobrać specjalistę z naszego zespołu który się Państwem zaopiekuje i aby zapewnić Państwu odpowiedni czas potrzebny na udzielenie porady zapraszamy do kontaktu z Rejestracją: nr tel. +48503733127 Dowiedz się więcej: Fizjoterapia Swarzędz

 

Do zobaczenia

KORE Fizjoterapia Specjalistyczna