Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Wszystko dla Joasi!

03.03.20

29 lutego br. w obiektach Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się całodobowa, wielka akcja charytatywna pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz na rzecz walczącej z guzem pnia mózgu, 6-letniej Asi Tomaszewskiej z Kobylnicy. Udało się zebrać 28.010,20 zł!

Od rana na boiskach odbył się turniej piłki nożnej I Memoriał Artura Olejniczaka organizowany przez SSNC Meblorz gdzie rywalizowało ze sobą 14 drużyn, całe wpisowe z turnieju było przeznaczone na leczenie Asi.

Od godziny 16:30 w hali Unia Swarzędz rozpoczął się spektakl gimnastyczno-taneczny, w którym wystąpiło 200 gimnastyczek i 50 tancerzy. Były to zawodniczki z Klubu Unia Swarzędz, tancerki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu, Szkoły Podstawowej w Paczkowie, Grupa Show Dance z Organic Fitness, akrobaci powietrzni z Akademii Tańca Wertykalnego oraz męska grupa Morsów Swarzędz.

Cały występ przeplatany był licytacjami, z których dochód w całości przeznaczony był na leczenie, rehabilitację i naświetlanie naszej małej wojowniczki.

Z dodatkowych atrakcji była również Strefa Kids dla dzieci z kolorowymi warkoczami, tatuażami dla dzieci, malowaniem buzi, kolorowankami i balonami.

Była również Strefa Trenera zafundowana przed Organic Fitness - uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała, porad dietetycznych i treningowych.

Dla wszystkich uczestników były przewidziane pamiątkowe cegiełki zrobione przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu i firmę Laser Dream.

Pod koniec imprezy wszyscy uczestnicy mieli okazję zobaczyć Asię, ponieważ połączyliśmy się wideokonferencją wyświetloną na dużym ekranie.

Całą imprezę poprowadził Robert Szpindor.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, mieszkańcom, organizatorom i partnerom wydarzenia, którzy włączyli się w akcje pomagania na rzecz Asi.

Razem podzielmy się dobrem!

Współorganizatorzy: Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu, Organic Fitness, SSNC Meblorz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Swarzędzu, Unia Swarzędz, Szkoła Podstawowa w Paczkowie, Akademia Tańca Wertykalnego, Stowarzyszenie Morsy Swarzędz, Kilometry Pomocy 5M, Klaudia Ochowiak - trener personalny, Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji.

Na turnieju piłkarskim o ciepłe napoje oraz posiłki zadbały: Bar u Karoli oraz Klubokawiarnia Plansza.

Partnerzy: Ośrodek Kultury w Swarzędzu, Zdrowa Domowa Kuchnia, Sushi Home, Gosia Mańkowska - fotografia rodzinna, Drukarnia Swarzędzka, Laser Dream - cięcie i grawerowanie, Studio Creative, miasto.media, Studio Tańca WDance, Serdeczna 21. Kreatywna Edukacja, Mówka Sztuka, Salon Fryzjerski Monika, Z Bliska, Zimni sport, Zachciankowo, Dobra Piekarnia, Centrum Medyczne Diagnosis, Respect Zang Sport , felgar.pl , U Krzysztofa Fryzjerstwo Męskie, Zaczarowane dekoracje, Cukiernia Rem Marco, MS MEDIK NZOZ, Cukiernia Zagrodnicza, Kucz- Pomoc Drogowa.

Partnerzy medialni: Telewizja Stk, Tygodnik Swarzędzki.

Serdecznie dziękujemy!

Klaudia Ochowiak