Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Spotkanie dla rodzin

05.04.19

Spotkanie z cyklu „Duże Rodziny Razem" organizowane przez Związek Dużych Rodzin 3plus w różnych miastach Wielkopolski niedawno - 9 marca odbyło się w Swarzędzu. W pięknej sali konferencyjnej Ośrodka Kultury można było wysłuchać ciekawych prelekcji na temat m.in. pozytywnych więzi, jakie tworzymy w rodzinie oraz komunikacji z dziećmi. Otrzymaliśmy też pakiet informacji na temat funkcjonowania Karty Dużej Rodziny w naszej gminie. Wzorem wielu firm, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych, można przyłączać się do partnerskiego programu oferującego zniżki i ulgi dla rodzin wielodzietnych. W praktyce takie rodziny po prostu kupują więcej, a także wybierają sprawdzone, przyjazne przedsiębiorstwa i polecają je innym.

Podczas spotkania młodzież uczestniczyła w warsztatach pt. „Jazda na smartfonach", a młodsze dzieci miały zapewnioną profesjonalną opiekę pedagogów i wolontariuszy.

Wkrótce rozpoczynają się zapisy na Zjazd Dużych Rodzin!

W dniach od 10 do 14 kwietnia br. będziemy przyjmować zgłoszenia Rodzin na VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w Lubartowie. Chęć uczestnictwa w Zjeździe będzie można zgłosić poprzez panel użytkownika na naszej stronie https://www.3plus.pl/

Zapraszamy do przyłączenia się do swarzędzkiego koła, bo razem możemy więcej!

Anna Szpakowska