Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

8 marca - „Za rok o tej samej porze”

13.03.19

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca 2019 r. w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie przy ul. Jana Heweliusza 26 odbył się spektakl komediowy pod tytułem „Za rok o tej samej porze". Z uwagi na ogromne zainteresowanie i rozsprzedanie się biletów  w bardzo krótkim czasie, postanowiliśmy dołożyć jeszcze jedno przedstawienie, w związku z czym odbyły się dwa spektakle.

W rolach głównych wystąpili: Olga Bończyk oraz Piotr Gąsowski. Wcielili się w rolę Georgea - żonatego księgowego z New Jersey oraz Doris - matki trójki dzieci, gospodyni domowej i - co najważniejsze  - mężatki. Spotkali się przypadkiem w północnej Kalifornii w 1951 roku. Postanowili spotykać się co roku  w tym  samym hotelu, aby móc wspólnie spędzić weekend.  Spektakl ukazał sześć spotkań tej kontrowersyjnej pary na przełomie około 30 lat. Przez ten czas zmienili się nie tylko oni, ale i cały otaczający ich świat.

Sala była wypełniona po same brzegi! Panowała bardzo  radosna atmosfera, a zachwycona publiczność niejednokrotnie nagradzała aktorów brawami. Po spektaklu burmistrz Marian Szkudlarek złożył życzenia Paniom, podziękował aktorom i - wraz z zastępcami - wręczył wszystkim Paniom przepiękne tulipany.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, fantastyczną atmosferę i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

/ok/

fot. Tomasz Szwajkowski, Aldona Młynarczak