Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Zebranie koła „Unia 100".

06.02.19

W dniu 4 lutego 2019 r. w Eurohotelu odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Przyjaciół i Sympatyków Klubu Unia Swarzędz - „Unia 100". Kolega Wiesław Zaporowski przedstawił szczegółowe sprawozdanie z działalności naszego Koła, po czym w głosowaniu członkowie udzielili przez aklamację absolutorium ustępującemu zarządowi. Następnie została poruszona kwestia wyboru nowego zarządu. Jak stwierdzili niektórzy członkowie, nie ma sensu zmieniać czegoś, co dobrze działa, stąd został wybrany zarząd w dotychczasowym składzie na kolejny rok naszej działalności.

Podczas spotkania miała miejsce bardzo miła uroczystość. Członkowie naszego Koła - Państwo Alicja i Stefana Dytkiewiczowie - w tym miesiącu będą obchodzić 50-tą rocznicę małżeństwa. O tej sympatycznej uroczystości nie zapomnieli przyjaciele, którzy odśpiewali Im - „Sto lat", złożyli życzenia i wręczyli bukiet kwiatów. Jubilaci nie kryli wzruszenia.

Jak wspomniał Pan Stefan, wszystko zawdzięcza swojemu nauczycielowi wychowania fizycznego - Panu Henrykowi Kmieciakowi (również obecnemu na naszym spotkaniu), który zachęcił go do przyjścia na stadion Unii Swarzędz i rozpoczęcia treningów w ramach sekcji lekkiej atletyki. Tam poznał „swoją wybrankę", która została Jego żoną.

Spotkaniu, jak zawsze towarzyszyła miła atmosfera. Poruszono temat przyszłych zadań naszego Koła, m.in. planowanego wyjazdu integracyjnego na Mistrzostwa Świata Weteranów w Lekkiej Atletyce do Torunia, by kibicować naszym przyjaciołom Państwu Andrzejowi i Danucie Kapturskim.

Eugeniusz Dobiński