Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Spektakl komediowy „Za rok o tej samej porze" - godz. 16:00 i 19:00

31.01.19

Z okazji Dnia Kobiet Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na spektakl komediowy pt.: „Za rok o tej samej porze" - w piątek 08.03.2019 r. o godzinie 16:00 i 19:00, w Swarzędzkiej Sali  Koncertowej w Zalasewie przy ul. Jana Heweliusza 26.

UWAGA! Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem, które przygotowaliśmy z okazji  Dnia Kobiet - przedstawieniem "Za rok o tej samej porze", zapraszamy serdecznie na drugi spektakl o godzinie 16:00!

Bilety w cenie 50 zł dostępne są w Ośrodku Kultury w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 14 (wjazd od ul. Jesionowej) lub na stronie www.kupbilecik.pl

W rolach głównych: Olga Bończyk oraz Piotr Gąsowski.

George, żonaty księgowy z New Jersey i Doris - gospodyni domowa, mężatka i matka trojga dzieci z Oakland - spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 roku. Zakochują się w sobie, ale z oczywistych względów muszą się rozstać. Postanawiają spotykać się co roku, w tym samym hotelu, by wspólnie spędzić weekend. Spektakl ukazuje sześć spotkań tej osobliwej, nietypowej pary na przestrzeni blisko 30 lat. W tym czasie zmieniają nie tylko oni sami ale cały otaczający ich świat.

Romantyczna komedia Bernarda Slade'a była brodway'owskim przebojem w latach 70 tych. Zyskała uznanie widowni i krytyków a sam autor otrzymał nominację do Oskara za scenariusz.

/ok/