Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

3 złote medale Kacpra Majchrzaka!

04.01.19

Podczas pływackich Zimowych Mistrzostw Polski rozegranych tuż przed Bożym Narodzeniem w Lublinie swarzędzanin Kacper Majchrzak, zawodnik Warty Poznań, znów wykazał się znakomitą formą. Na swoim profilu na FB tak pisze o tych zawodach:

"Zawody uważam za bardzo udane, zgarnąłem 3 złote i 1 srebrny medal. Przekonałem się dwukrotnie jak szybko mogę pływać na innych dystanach niż kraul (czyt. rekordy życiowe na 100m motylkowy i 200m zmienny)

Przy okazji chciałbym bardzo podziękować WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Szczególnie dziękuję trenerowi Michałowi Szymańskiemu bo to on codziennie planuje i nadzoruje przygotowania, najbliższym za wsparcie w każdej sytuacji, Sponsorom oraz WZS za zaufanie i pomoc, kumplowi z toru obok Michał Czadi Chudy. Również szacun dla tych, ktorzy dbają o mnie jak najlepiej potrafią: fizjoterapeuta i trener na siłowni Robert Paniączyk, dietetyk Marek Fischer, maser Dariusz Wizor, Agnieszka Kalska Freediver i psycholog Gosi Fijałek Żuk. Podziękowania kieruję także w stronę klubu KS Warta Poznań Sekcja Pływacka, władz Miasta Poznania i Swarzędza, pracowników Termy Maltańskie Poznań, lokalnym mediom oraz WAM drodzy kibice za wszelkie wsparcie. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI, że jesteście!!!"

Gratulujemy!!!

/mw/