Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Ul. Transportowa - tymczasowa zmiana organizacji ruchu

03.01.19

W związku z rozbudową ul. Transportowej w Garbach i Zalasewie, informujemy o planowanym zamknięciu odcinka drogi w rejonie skrzyżowań ulic Rivoliego oraz Michałówka z ulicą Transportową. Zmiana organizacji ruchu wprowadzona zostanie w dniu 08.01.2019r o godz. 8.00 i polegać będzie na całkowitym wyłączeniu z ruchu odcinka jezdni ul. Transportowej między skrzyżowaniami Rivoliego i Michałówka w obu kierunkach. Przewidziany objazd dla pojazdów poruszających się z Poznania w kierunku Gądek, Zalasewa i Swarzędza zostanie poprowadzony ul. Żywiczną, Szumana, Graniczną, Kupiecką, Planetarną. Dla pojazdów poruszających się z Zalasewa i Swarzędza w kierunku Poznania analogicznie ulicami Planetarną, Kupiecką, Graniczną, Szumana, Żywiczną.

Informujemy, że powyższe utrudnienia potrwają około 2-3 miesiące. W tym czasie komunikacja publiczna będzie kursowała bez zmian linii.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy, a kierowców prosimy o zwrócenie uwagi na obowiązujące oznakowanie ulic i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Oto PLAN OBJAZDU

/ts/