Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

„Zimowe poranki ze sztuką" - Pracownia Działań Twórczych STOLARNIA zaprasza na ferie zimowe

20.12.18

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 roku życia, do twórczej zabaw w STOLARNI - Pracowni Działań Twórczych przy ul. Rynek 21 w Swarzędzu.

Jak co roku zapraszamy na "Zimowe Poranki ze Sztuką'' a wszystko w konwencji teatralnej. W  twórczej, kreatywnej i fantastycznej atmosferze, będziemy wymieniać się pomysłami, inspirować wzajemnie i bawić.

Czekamy na tych, którzy w działaniach twórczych widzą piękno i super zabawę.

Celem zajęć jest rozwój artystyczny dzieci, w tym: doskonalenie umiejętności manualnych, rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności, poznanie teatru od podstaw.

Do dyspozycji dzieci zapewniamy bogate zaplecze artystyczne,  salę do zabaw, pracownię plastyczna, pracownię ceramiczną wyposażoną w profesjonalne materiały oraz niezbędny sprzęt, w tym piec do wypału ceramiki. W programie zajęcia z  wykorzystaniem technik  malarskich, grafiki i rzeźby a przede wszystkim ceramiki. Spotkanie z teatrem na żywo: wyjazd do teatru oraz warsztaty teatralne z tańcem i zabawami.

Zajęcia przygotowane są zarówno dla najmłodszych dzieci jak i tych starszych; początkujących, które nie miały styczności z działaniami plastycznymi wcześniej, jak również dla pasjonatów, którzy na pewno znajdą coś dla siebie.

W oparciu o dotychczasowe doświadczenia  oraz dbałość i komfort Państwa dzieci przygotowaliśmy program warsztatów dostosowany do wieku, ich możliwości oraz potrzeb.

Warsztaty zostały podzielone w bloki 1,5 h  dzięki czemu dzieci mogą uczestniczyć w wybranej przez Państwa jednej  z czterech opcji zróżnicowanej pod względem czasowym i programowym.

I Turnus:     14  - 18 stycznia

II Turnus:    21 - 25 stycznia

Ceny:

- cena 520 zł za turnus (8 h x 5 dni)

- cena 300 zł za turnus ( 8h x 5 dni bez rozróżniania opcji godzinowych w dowolnym wariancie) - dla osób uczęszczających na zajęcia warsztatowe w roku szkolnym   2018/2019 oraz biorących  udział w  konkursie Ceramiki i Rzeźby w  ramach cyklu  ,,Szukając Talentów''

Dla osób , które chcą skorzystać z wybranych bloków godzinowych zajęć  ceny podane są na stronie www.ceramikawanat.pl

Zapisy i zgłoszenia  w biurze, przy ul. RYNEK 21, Swarzędzu

ceramikawanat@poczta.onet.pl

Kontakt telefoniczny: 501 428 903,

Pozdrawiam i zapraszam,

Ewa Wanat