Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Rekrutacja na warsztaty zawodowe „Mój zawód - moja przyszłość" - czas start!

22.11.18

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy rekrutację na kolejną już edycję warsztatów zawodowych i przedmiotowych prowadzonych w ramach Projektu „Mój zawód - moja przyszłość", który ma na celu pomoc młodym ludziom w wyborze dalszej ścieżki kształcenia po ukończeniu przez nich szkoły podstawowej.

Warsztaty skierowane są do uczniów klas siódmych szkół podstawowych z terenu Gminy Swarzędz. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach z: informatyki, ekonomii, hotelarstwa, logistyki, gastronomii, energetyki odnawialnej, mechatroniki, automatyki przemysłowej. Do wyboru będą również profile: humanistyczny, ekonomiczny, przyrodniczy oraz policyjny. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli z Zespołu Szkół nr 1 w Swarzędzu oraz Zespołu Szkół nr 2 w Swarzędzu i rozpoczną się w II semestrze roku szkolnego 2018/2019.

W ramach zajęć, uczniowie będą mogli wziąć udział między innymi w debacie oksfordzkiej, podejmować badania przyrodnicze, poznać podstawy musztry i udzielania pierwszej pomocy, czy też nauczyć się profesjonalnego przygotowywania różnego rodzaju dań kulinarnych i sposobów dekoracji stołu. Chętni będą mieli spróbowania swoich sił między innymi w montażu komponentów komputera, tworzeniu maszyny wirtualnej czy też modelu domu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje u szkolnych opiekunów projektu i na www.swarzedz.pl (w zakładce EDUKACJA): www.swarzedz.pl/index.php

Zapraszamy do udziału!

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

wraz z partnerami