Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Ul. Transportowa - zmiana organizacji ruchu

24.10.18

W związku z kończeniem robót bitumicznych na etapie III przebudowy ul. Transportowej w Garbach i Zalasewie informujemy, iż od piątku 26.10.2018 r. od godz. 8.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu. Zmiana organizacji ruchu polegać będzie na wyłączeniu z ruchu istniejącej jezdni ul. Transportowej na odcinku od ul. Michałówka do ul. Planetarnej i wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na ul. Transportowej na odcinku od ul. Michałówka do ul. Planetarnej, tzn. możliwy będzie tylko przejazd z kierunku Poznania w stronę ronda przy ul. Planetarnej. Dla pojazdów chcących od strony Swarzędza, Zalasewa i Garbów dojechać do Poznania lub osiedla Leśnego wytyczony zostanie objazd ulicami Planetarną, Graniczną, Szumana, Żywiczną.

Autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały bez zmian do Ronda przy ul. Planetarnej. Zostaną wyłączone przystanki komunikacji zbiorowej znajdujące się przy zajezdni autobusowej na ul. Michałówka oraz przy osiedlu Leśnym.

Dodatkowo cały czas informujemy, iż wyjazd z ul. Michałówka w ul. Transportową wciąż nie będzie udostępniony dla ruchu pojazdów. Objazd dla pojazdów został wytyczony ul. Tulecką, Akacjową, Łozinową, Baziową i ul. Michałówka.

/nad/