Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Niewątpliwy czar dawnych wspomnień...

31.07.18

Jak co roku, w ostatnią niedzielę lipca, na swarzędzkiej Scenie nad Jeziorem odbył się koncert „Dawnych Wspomnień Czar". Gwiazdami tegorocznej imprezy byli niezapomniana Izabela Trojanowska oraz wiecznie młoda Grupa VOX.

Mieszkańcy miasta i gminy Swarzędz wyruszyli w sentymentalną podróż po przebojach, które na zawsze będą żyły w sercach wiernych słuchaczy. Na swarzędzkiej scenie plenerowej usłyszeliśmy przeboje Izabeli Trojanowskiej, które powstawały zarówno w latach 80., jak i 90. To właśnie one sprawiły, że stała się znana, nie tylko w naszym kraju ale również poza jego granicami. Publiczność wspaniale bawiła się w rytmie takich utworów jak: „Tyle samo prawd ile kłamstw", „Wszystko czego dziś chcę", czy Karmazynowa noc".

Niepowtarzalnych emocji dostarczył także swarzędzkim słuchaczom zespół VOX wykonując między innymi takie przeboje jak: „Tęczowy most", „Zabiorę Cię Magdaleno", „Cała Ty", „Cudowna podróż", „Miłość jako zapomnienie", „Rycz mała rycz", czy nieśmiertelny  „Bananowy song". Sądząc po reakcji widowni, która na stojąco żegnała artystów ich repertuar jest cały czas obecny w sercach wiernych fanów.

Lidia Chałasiak i Magdalena Tyblewska

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu