Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

XXVI Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot - ostatnie chwile na zapisy

13.06.18

Fantastyczna, urozmaicona, najeżona wieloma niespodziankami niemal 50-kilometrowa trasa, nagrody dla wszystkich załóg, bezpłatne przedwakacyjne przeglądy samochodów  na mecie, dwa puchary -  za zwycięstwo oraz zajęcie 38-go miejsca - to w telegraficznym skrócie niektóre tylko atrakcje XXVI Rodzinnego Rajdu Samochodowego Firmy Szpot, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2018 roku ze startem i metą w Swarzędzu. Tegoroczny rajd znajduje się bowiem w oficjalnym programie obchodów 380-lecia lokacji Swarzędza, a zatem cała trasa będzie poprowadzona przez najciekawsze, najbardziej urokliwe zakątki miasta i gminy .

Na liście startowej jest już niemal 30 załóg, a zapisy możliwe są przez stronę www.rajdy.szpot.pl lub w salonach firmy Szpot w Swarzędzu ulica Wrzesińska 174 i 191 oraz w Poznaniu ul. Kaliska 2 w godzinach od 7 do 19-tej a w soboty od 7 do 15-tej. Wpisowe wynosi 30 złotych od załogi. Biuro Rajdu będzie czynne przy Pływalni Wodny Raj ul. Kosynierów 1 w Swarzędzu w niedzielę 24 bm od godziny 8.30, a załoga z numerem startowym 1 wyjedzie na trasę o godzinie 10-tej.

Meta znajdować się będzie tradycyjnie w Centrum Obsługi Samochodów firmy Szpot przy ul. Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu, a w ramach Wielkiego Rajdowego Pikniku odbędzie się m.in. aukcja prac wykonanych przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, a cały dochód z niej zostanie przekazany na organizację wakacyjnego wypoczynku podopiecznych Stowarzyszenia.

Nagroda główną tegorocznego Rajdu będzie, poza okazałym pucharem, rower marki Romet. Będą nagrody dla największego pechowca, dla załogi najbardziej ciekawie nawiązującej do 380-lecia Swarzędza. Natomiast tydzień po zakończeniu Rajdu ogłoszony zostanie werdykt w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcia z trasy.

Zapraszamy do zapisywania się do udziału w XXVI Rajdzie Firmy Szpot przypominając, że maksymalna liczba załóg, jaka może wziąć udział w tej imprezie wynosi 100 i o udziale decyduje kolejność zgłoszeń . Informacje szczegółowe można otrzyma pisząc na adres rajdy@szpot.pl oraz telefonując pod numer 696 429 859.

/maw/