Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

"Szesnastu wspaniałych" na korcie

16.04.18

W słoneczną niedzielę, 15 kwietnia, „szesnastu wspaniałych” zagrało w Amatorskim Turnieju Tenisa Ziemnego Strefa Sportu Cup w Swarzędzu – o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz.

Tenisiści rywalizowali ze sobą na dwóch profesjonalnie krytych kortach tenisowych ze sztuczną nawierzchnią (syntetyczna trawa wypełniona piaskiem kwarcowym), należących do swarzędzkiej Strefy Sportu. Umożliwiają one grę w każdych warunkach pogodowych, do późnych godzin wieczornych (ogrzewanie, oświetlenie). Zawodnicy-amatorzy już po raz piąty udowodnili, że w dobrych warunkach treningowych osiąga się wspaniałe sportowe rezultaty. Niedzielne zmagania po zaciętej walce wygrał Paweł Szliep, drugi był Adam Michalski a trzeci Tomasz Rój.

Puchar wręczył zwycięzcy burmistrz Swarzędza Marian Szkudlarek, gratulując wszystkim kondycji i umiejętności.

Powodem do osobnych gratulacji był także jubileusz Strefy Sportu Tenis & Fitness – 10 lat! Z sukcesem propagują nowy styl spędzania wolnego czasu, tworząc miejsce dla ludzi aktywnych. Oprócz kortów tenisowych jest tu Szkoła Tenisa dla Dzieci i Młodzieży, Klub Fitness, sauny fińskie, solarium, hot spot, sklep sportowy oraz przestrzeń klubowa. Strefa Sportu organizuje również bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli gminy Swarzędz.

 

T.Radziszewska

fot. T.Radziszewska