Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Róże Europy w Pałacyku pod Lipami

20.03.18

Już po raz drugi w tym roku, Pałacyk pod Lipami wypełnił się muzyką. Po lutowym koncercie Sztywnego Pala Azji nadszedł czas na kolejną legendę polskiej muzyki rockowej - zespół Róże Europy, który wystąpił w Stodole w minioną sobotę.

Zanim na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, przed publicznością zaprezentował się swarzędzki zespół Revolfighter. Charyzmatyczna wokalistka oraz oryginalne kompozycje balansujące pomiędzy takimi gatunkami jak grunge, rock i punk  rozgrzały publiczność. Z każdym kolejnym utworem atmosfera w Pałacyku robiła się coraz bardziej gorąca.

Róże Europy są obecne na polskiej scenie muzycznej już od 35 lat. Zespół świętuje jubileusz ogólnopolską trasą koncertową zatytułowaną „Róże FM: produkujemy satysfakcję", która objęła również Swarzędz. Podczas sobotniego koncertu, grupa zagrała swoje największe przeboje, którymi, na przestrzeni lat, zdobywali serca fanów i radiowe listy przebojów.

Rockowa energia oraz uniwersalne przesłanie płynące z warstwy tekstowej zagranych utworów, sprawiły, że koncert cieszył się dużym zainteresowaniem swarzędzan. W minioną sobotę w Pałacyku pod Lipami bawiły się dwa pokolenia fanów tego legendarnego zespołu, który udowodnił, że wciąż jest jedną z bardziej liczących się kapel na polskim rynku muzycznym. I wciąż ma liczne grono wiernych fanów, którzy bawili się wspólnie do późnych godzin nocnych.

/ok/

fot. Mariusz Łuczak, Paweł Nowakowski