Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Pozimowe oczyszczanie dróg i ulic

21.03.18

UMiG w Swarzędzu informuje, iż od 22.03.2018r. rozpoczną się prace związane z pozimowym oczyszczaniem dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz.

Wydział Infrastruktury Drogowej zwraca się z prośbą do wszystkich Mieszkańców Gminy Swarzędz, aby w przypadku pojawienia się zamiatarek w obrębie Państwa nieruchomości, w miarę możliwości zwalniać miejsca parkingowe, zatoki postojowe oraz ciągi komunikacyjne, wzdłuż których parkowane są pojazdy, w celu umożliwienia wykonania dokładnego oczyszczenia ulicy przy krawędziach jezdni, jak i w miejscach trudno dostępnych dla zamiatarki.

Operatorzy maszyn często napotykają na problem związany z utrudnieniami w oczyszczaniu parkingów oraz dróg osiedlowych, z związku z czym informujemy, iż oczyszczanie wszystkich dróg osiedlowych po północnej stronie Swarzędza planowane jest na dzień 30.03.2018r. , zaś po południowej stronie Swarzędza w terminie 09-11.04.2018r.

Ze względu na charakter i specyfikę usługi związanej z oczyszczaniem dróg, która w dużej mierze uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych, należy mieć na uwadze, iż zaplanowane prace mogą ulec przesunięciu o 1-2 dni, np. w przypadku występujących opadów deszczu, niskich temperatur.

Mając na uwadze dobro wspólne oraz zadbaną czystą przestrzeń publiczną liczymy na Państwa współpracę.

Poniżej przestawiamy harmonogram prac zaplanowanych na marzec i kwiecień.

Oto HARMONOGRAM.

/ds/