Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

"Poranki ze Sztuką" - propozycja na ferie

26.01.18

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 roku życia, do twórczej zabaw w Pracowni przy ul. RYNEK 21 w Swarzędzu. Celem zajęć jest rozwój artystyczny dzieci, w tym: doskonalenie umiejętności manualnych, rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności, nauka logicznego myślenia, poznanie teatru od podstaw.

Do dyspozycji dzieci zapewniamy bogate zaplecze artystyczne, kilka sal do zabaw, pracownię plastyczna, ceramiczną wyposażoną w profesjonalne materiały oraz niezbędny sprzęt, w tym piec do wypału ceramiki.

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku - półkolonie w godz. 8.00 do 16.00. Dla chętnych dzieci, które nie biorą udziału w w półkoloniach również zostały zaplanowane warsztaty: 1,5 h w godz. 12.00 do 13.30.

Zajęcia ceramiczne prowadzi Ewa Wanat wraz ze współpracownikami: poznańską bajarką Xsenią Stażyńską, tancerką Katarzyną Komin i grafikiem Michałem Wolińskim.

Tegorocznym tematem przewodnim jest TEATR . Zajęcia praktyczne będą składały się z animacji oraz warsztatów. W programie wyjazd do teatru, warsztaty tańca, spotkania z opowieściami, a także gra tematyczna i zajęcia artystyczne:

- warsztaty ceramiczne,

- warsztaty plastyczne,

- warsztaty taneczne,

- praca na kole garncarskim,

- zajęcia z rysunku, grafika,

- malarstwo,

- zabawy i gry o charakterze edukacyjnym

Szczegóły na stronie ceramikawanat.pl (w zakładce aktualności)

Cena - 620 zł zawiera: posiłki - 2 śniadania i obiad, materiały do warsztatów, wypał prac, szkliwienie,wyjazd do teatru). Dla osób , które zapiszą się i uiszczą wpłatę przewidziany jest rabat: 10 stycznia - RABAT 15%, 15 stycznia - RABAT 10%, 20 stycznia - RABAT 5.

Zapisy w biurze, przy ul. RYNEK 21, Swarzędz.

Kontakt telefoniczny: 501 428 903, zgłoszenia e-mail. ceramikawanat@poczta.onet.pl

Serdecznie zapraszam!

 

Ewa Wanat