Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Trzy wyróżnienia w dziedzinie oświaty trafiły do Swarzędza

12.12.17

9 grudnia 2017 r. w Krakowie odbyła się Gala Finałowa Samorządowego Lidera Edukacji. W tym roku Gmina Swarzędz, którą na uroczystości reprezentował zastępca burmistrza Tomasz Zwoliński, otrzymała trzy nagrody:

Certyfikat potwierdzający podejmowanie przez samorząd efektywnych, innowacyjnych, nowatorskich oraz znaczących społecznie działań w dziedzinie lokalnej polityki edukacyjnej i zarządzania oświatą. Uzyskanie niniejszego certyfikatu świadczy o szczególnym dbaniu o rozwój szkolnictwa na terenie miasta i gminy Swarzędz jak również o wsparciu dla środowisk oświatowych, inwestycji w edukację i jej infrastrukturę oraz wdrażaniu nowoczesnych form i metod kształcenia dzieci i młodzieży.

Srebrny Certyfikat potwierdzajacy, iż realizowana przez nas nowoczesna i innowacyjna polityka oświatowa ma charakter trwały i długookresowy.

Jednak najważniejszym dla nas jest

Wyróżnienie Nadzwyczajne - Lider Jakości Kształcenia, przyznane tylko 12 gminom i powiatom z całej Polski. Wyróżnienie to otrzymały samorządy, które w sposób szczególny troszczą się o podnoszenie jakości nauczania w szkołach i placówkach oraz mogą być pod tym względem do naśladowania dla innych jednostek samorządu terytorialnego.

/WED/