Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

„SWARZĘDZ BEZ ELEKTROŚMIECI"

24.11.17

Zapraszamy mieszkańców Swarzędza do udziału w akcji „SWARZĘDZ BEZ ELEKTROŚMIECI". Jej celem jest podniesienie stanu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym ZSEE oraz zbiórka tego sprzętu.

Uczniowie z „Trójki" kolejny raz biorą udział w akcji mającej na celu ratowanie przyrody. Zapraszamy do udziału w akcji także okolicznych mieszkańców.

Zbieramy ZSEE czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (małogabarytowe urządzenia AGD: odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice, miksery, suszarki, golarki itp.; sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny: komputery, drukarki, laptopy, kopiarki, kalkulatory, faksy, terminale, aparaty telefoniczne - tradycyjne i komórkowe; sprzęt RTV: radioodbiorniki, telewizory, magnetofony, kamery, video, dvd, sprzęty hi-fi; sprzęt oświetleniowy: świetlówki, żarówki energooszczędne; narzędzia elektryczne i elektroniczne: wiertarki, piły, maszyny do szycia itp.)

Odpady można przynosić do SP nr 3 przy os. Czwartaków 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 22.00 (prosimy zgłosić się do woźnych przy wejściu głównym).

Zbiórka trwa do końca maja. Zapraszamy!

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów

Os. Czwartaków 1 w Swarzędzu