Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Bezpłatne porady prawne w OPS

27.09.17

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu, ul. Poznańska 25, informuje: w ramach projektu „Poprawa dostępu do usług społecznych wspierających rodzinę i rodzinną pieczę zastępczą na terenie MOF Poznania" w ramach WIELKOPOLSKIEGO REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO NA LATA 2014-2020 mieszkańcy miasta i gminy Swarzędz skorzystać mogą z PORADNICTWA PRAWNEGO.

Dyżury, w czasie których realizowane będą porady prawne:

  • w każdy poniedziałek (z wyjątkiem poniedziałków, które są jednocześnie dniami wolnymi od pracy),
    w godzinach między 16.00 a 19.00, w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 25,
  • w każdą środę ( z wyjątkiem środy, która jest jednocześnie dniem wolnym od pracy), w godzinach między 16.00 a 20.00, w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 25,
  • w każdą sobotę (z wyjątkiem sobót, które są jednocześnie dniami wolnymi od pracy), w godzinach między 9.00 a 13.00, w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Swarzędzu przy ul. Piaski 4.

Poradnictwo prawne realizuje się przez udzielanie informacji o obowiązujących przepisach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, zabezpieczenia społecznego, ochrony praw lokatorów.

Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty i wcześniejsze umówienie terminu spotkania; osoba do kontaktu: Jolanta Osada - Kierownik Sekcji Aktywizacji i Wspierania Rodziny pok. 17 tel. 61 651 26 50 / 512 025 808

/ops/