Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony

Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
PL DE EN

II Półmaraton Szpot Swarzędz - wylosuj Citroena

11.08.17

Przygotowania do II Półmaratonu Szpot Swarzędz, który - przypomnijmy - wystartuje w niedzielę 10 września 2017 roku, wkraczają w decydującą fazę. Zapisy trwają, a wpisowe wynosi 60 złotych. Znana jest już marka i model samochodu, który będzie główną nagrodą w losowaniu, do udziału w którym uprawnieni będą wszyscy uczestnicy biegu, którzy pokonają dystans w regulaminowym czasie do 180 minut. Jest to doskonale znany z dróg całej  Europy Citroen C1. Oznacza to ni mniej ni więcej , tylko możliwość zdobycia  tego samochodu za cenę wpisowego, czyli 60 złotych. By tak się stało, należy najpierw dokonać zapisu  poprzez stronę www.biegi.szpot.pl, ukończyć półmaraton w regulaminowym czasie i mieć szczęście w losowaniu, które zostanie przeprowadzone tuż po zakończeniu ceremonii dekoracji. A propos dekoracji, to na scenę swarzędzkiego amfiteatru zaproszonych zostanie 10 września 2017 roku ponad 130 osób, albowiem w każdej z 10-ciu kategorii wiekowych (poza generalną, oczywiście) nagrody otrzyma  6 osób.

Tradycyjnie, biegacze uczestniczący w swarzędzkich biegach (10 km  Szpot Swarzędz oraz Półmaraton Szpot Swarzędz) wspierają od kilku lat walczącą z nowotworem złośliwym 9-letnią mieszkankę naszego miasta - Nikolę Kubiak. Przygotowywana jest aukcja, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na dalsze leczenie Nikoli, ale już niemal za moment można będzie wziąć udział w licytacji numerów startowych 1 i 2  .By wziąć w niej udział wystarczy być zapisanym na II Półmaraton Szpot Swarzędz. Start licytacji  nastąpi 14 sierpnia 2017 roku o godzinie 8.00 na https://.facebook.com/events/194196044375049/ gdzie dokładnie o 8.00 zamieszczony zostanie wpis rozpoczynający licytację.

Licytuje się w komentarzach podając numer startowy oraz licytowana kwotę. Licytacja zostanie zamknięta 20 sierpnia o godzinie 18.00. Szczegóły znajdują się w Regulaminie na stronie www.biegi.szpot.pl.

Kolejną miła niespodziankę Organizator - firma Szpot szykuje dla tych, którzy w bieżącym roku przebiegną obydwa swarzędzkie biegi, czyli wspomniany już 6.Bieg 10 km Szpot Swarzędz (odbył się 14 maja b.r.) oraz II Półmaraton Szpot Swarzędz. Jedna z tych osób wyjedzie ze Swarzędza 10 września rowerem marki Romet. Przy nieco większym szczęściu i udziale w tych dwóch biegach można będzie zatem wyjechać z naszego miasta zarówno na dwóch i na czterech kołach.

Bardzo dobra, szybka trasa, finisz na tartanowej bieżni Stadionu Miejskiego przy ulicy Święty Marcin 1 w Swarzędzu, gwarantowany doping kibiców na trasie, mnóstwo nagród - to niewątpliwie atuty tego biegu, od bieżącego roku będącego  jednym z półmaratonów rozgrywanych w ramach Grand Prix Wielkopolski. Przypominamy - zapisy poprzez stronę www.biegi.szpot.pl. Start 10 września. Do wylosowania samochód marki Citroen C1 oraz rower marki Romet. Zapraszamy  na II Półmaraton Szpot Swarzędz !

/waj/