Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Szczepienia przeciwko wirusowi HPV

20.07.17

W imieniu Zarządu EDICTUM Sp. z o.o. informujemy, iż są jeszcze wolne miejsca na liście chętnych do szczepień przeciwko wirusowi HPV. Do końca sierpnia 2017 r. dziewczynki z rocznika 2003, zameldowane w gminie Swarzędz mogą zgłosić się na podanie I dawki szczepionki w następujących terminach:

25 lipca 2017 r. w godz. od 16:00 do 18:00

8 sierpnia 2017 r. w godz. od 16:00 do 18:00

29 sierpnia 2017 r. w godz. od 16:00 do 18:00

szczepienia będą odbywały się w siedzibie przychodni EDICTUM Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 31 w Poznaniu, na I piętrze w gabinecie nr 100. Nie jest konieczna rejestracja, wystarczy stawić się w podanych terminach. Druki niezbędne do wzięcia udziału w programie szczepień dostępne są na stronie internetowej: www.edictum.pl w zakładce: Programy - HPV Powiat Poznański. Na szczepienia, oprócz wypełnionych druków  dziewczynki i ich rodzice proszeni są o zabranie książeczki zdrowia dziecka.

Jednocześnie informujemy, że cały czas są jeszcze wolne miejsca na liście chętnych do szczepień przeciwko pneumokokom. Wszelkie informacje dotyczące tego programu oraz wykaz przychodni, w których realizowane są szczepienia dostępne są na stronie internetowej: www.edictum.pl w zakładce: Programy - Pneumokoki Powiat Poznański.

/edu/