Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Dni Swarzędza - relacja - dzień pierwszy

27.06.17

Piątek, 23 czerwca

Punktualnie o godz. 18:00 ruszyła wielka impreza miejska - Dni Swarzędza 2017.

Oczekiwany, piątkowy wieczór -  pełen muzycznych atrakcji, jakich do tej pory w Swarzędzu nie było.

A więc na początek świetna prezentacja sekcji piosenki ośrodka kultury oraz tamtejszej sekcji tańca. Z występu na występ podobają nam się coraz bardziej!

Przed godz. 21:00 tłum na polanie przy ul Strzeleckiej gęstniał coraz bardziej. Zapełniona została nie tylko ogromna przestrzeń przed sceną koncertową, ale również cała strefa gastronomiczna i teren miasteczka rozrywkowego dla dzieci! Powód?

MIG - wielka gwiazda muzyki disco polo i ich powszechnie znane, największe przeboje. Śpiewali prawie wszyscy: rodzice, dzieci, nawet dziadkowie! Byliśmy świadkami prawdziwej realizacji hasła: „ muzyka łączy pokolenia”.

Kto jednak myśli, że na tym koniec piątkowych wrażeń – srodze się myli! Do późnych godzin nocnych koncertową sceną, nie odbiegającą od największych scen festiwalowych w Polsce, niepodzielnie władały gwiazdy muzyki klubowej. Nina Suerte, następnie duet Dj Hazel & Dj Drum i ich niesamowity Hazel & Drum Live Show, na zakończenie 4 Strings.

Energia, magia symbiozy dźwięków i obrazów (pokazy laserowe), wszystko, co młoda publiczność kocha w tej muzyce. To był wieczór młodego pokolenia, na świetnym poziomie, gwarantujący dobrą zabawę.

 

 

 

 

T.Radziszewska

fot. A. Młynarczak, T. Rybarczyk