Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Świetlica w Jasinie - umowa podpisana

21.06.17

Rozstrzygnięty został przetarg na budowę świetlicy wiejskiej w Jasinie, która powstanie u zbiegu ul. Sołeckiej i Wrzesińskiej. W budynku oprócz głównej sali o powierzchni prawie 115 m kw, znajdą się: aneks kuchenny, szatnie, sanitariaty, pomieszczenie gospodarcze. Najkorzystniejszą ofertę złożyło PPUiH Agrobex Sp. z o.o. Budowa świetlicy wraz z wewnętrzną instalacją gazu oraz infrastrukturą towarzyszącą kosztować będzie niespełna 859 tys. złotych, a termin wykonania to 180 dni. Umowę w tej sprawie burmistrz Marian Szkudlarek podpisał 21 czerwca br.

Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia podpisana została umowa na budowę świetlicy w Bugucinie (przy ul. Wrzosowej, w pobliżu boiska „Orlik"), która gotowa ma być przed tegoroczną zimą.

Obydwie świetlice są wznoszone według tego samego projektu, zaadaptowanego do miejscowych warunków, co obniża koszty inwestycji. Gotowy projekt, po adaptacji w terenie, posłuży również w kolejnych latach do budowy świetlic w Garbach, Sokolnikach Gwiazdowskich, Kruszewni, Karłowicach i Wierzenicy.

/mw/

fot. T. Rybarczyk