Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

„Roztańczony Swarzędz" - czekamy na Ciebie!

24.05.17

„Roztańczony Swarzędz", to wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które doczekało się drugiej edycji. 25 czerwca 2017 podczas Dni Swarzedza punktualnie o godzinie 20.00 spotkamy się przed sceną, aby pokazać, jak potrafimy się bawić i cieszyć tańcem. Głównym celem jest aktywizacja środowisk fitnessowo- tanecznych oraz uczniów szkół gimnazjalnych i liceów w Swarzędzu. Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich chętnych ze Swarzędza, okolic i nie tylko, w każdym wieku.

Co należy zrobić? Nauczyć się krótkiej sekwencji kroków z poniższego linku (refrenu, dla chętnych również zwrotka) i przesłać filmik z zatańczoną choreografią na adres m.majchrzak@telewizjastk.pl do 10 czerwca 2017 r. A może to właśnie Ty (lub Ty z przyjaciółmi) zostaniesz wybrany do zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności na wielkiej scenie podczas Dni Swarzędza przed występem Andrzeja Piasecznego?

Ogłoszenie wyników 12 czerwca 2017 r. na stronie FACEBOOK Roztańczony Swarzędz oraz w programie Telewizji STK pt. Roztańczony Swarzędz.

Link do choreografii na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=frohukv1izU

Jeśli duża scena nie jest dla Ciebie i po prostu lubisz poszaleć, to naucz się choreografii i pojaw się przed sceną, przyłącz do nas i włóż w taniec cząstkę siebie. Chcemy razem poczuć moc tańca.

Czekamy na Ciebie!

Finałowym akcentem będzie pokaz akrobatyki powietrznej - ANTIGRAVITY ART oraz TEATRU Z GŁOWĄ W CHMURACH przy akompaniamencie perkusistów 2kroki do rytmu.

MUSISZ TAM BYĆ!

LINKI zewnętrzne:

Strona Facebook - Roztańczony Swarzędz: https://web.facebook.com/roztanczonyswarzedz/

na YouTube ZAPOWIEDŹ CZYM JEST ROZTAŃCZONY SWARZEDZ:

https://www.youtube.com/watch?v=xxxJ9PiADY4&feature=youtu.be

CHOREOGRAFIA DO SAMODZIELNEJ NAUKI: https://www.youtube.com/watch?v=frohukv1izU

KRÓTKI FILMIK PROMOCYJNY: https://www.youtube.com/watch?v=AWFLcsdGTxc

/ok/