Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Utrudnienia na ul. Warszawskiej w Poznaniu

18.05.17

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie informuje, że w najbliższych dniach rozpocznie się remont obiektów mostowych na rzece Cybina w ciągu ul. Warszawskiej, w kierunku wyjazdu do Swarzędza.

W związku z koniecznością jak najszybszego przeprowadzenia robót remontowych nastąpią zmiany organizacji ruchu na ul. Warszawskiej, tuż przy granicy Miasta Poznania z gm. Swarzędz.

W NOCY Z 21 MAJA (NIEDZIELA) NA 22 MAJA 2017 (PONIEDZIAŁEK), OK. GODZ. 6.00 RANO WYŁĄCZONA ZOSTANIE Z RUCHU KOŁOWEGO POŁUDNIOWA JEZDNIA UL. WARSZAWSKIEJ (WYJAZD W KIERUNKU SWARZĘDZA).

Na odcinku ok. 500 m (za ul. Poziomkową, przed wiaduktem kolejowym do zwężenia pasa rozdziału za ul. Sośnicką) ruch samochodowy odbywać się będzie dwukierunkowo po północnej jezdni ul. Warszawskiej. Jeden pas ruchu w kierunku Swarzędza i jeden pas w kierunku Poznania. Zamknięcie to przewidywane jest do końca lipca 2017 r.

Już w czwartek, 18 maja, prowadzone będą prace przygotowawcze do remontu mostu, w tym demontaż barier energochłonnych na przewiązkach. W związku z tym, obie jezdnie ul. Warszawskiej w pobliżu mostu mogą zostać zwężone do jednego pasa, a prędkość maksymalna w rejonie prac ograniczona do 50 km/h.

Spółka PIM oraz wykonawca robót przepraszają za utrudnienia i zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby roboty zostały zakończone jak najszybciej.

/ZDM Poznań/