Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

P. Mąkowska laureatką olimpiady hotelarskiej

10.04.17

W dniach 3-6 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu odbył się etap centralny IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu i Turystyki. Głównym celem olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem i turystyką oraz podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych ujętych w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa.

W finale uczestniczyło 39 najlepszych adeptów sztuki hotelarskiej z 350 szkół o profilu hotelarskim. Wśród nich do etapu centralnego zakwalifikowała się uczennica Zespołu Szkół nr 1 w Swarzędzu – Paula Mąkowska, która zajmując 6 miejsce uzyskała tytuł laureatki IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Uczestnikom olimpiady zapewniono wiele atrakcji m.in.: zajęcia integracyjne, pokazy i warsztaty gastronomiczne, wycieczki do nowoczesnych kołobrzeskich hoteli.

Gratulujemy Pauli uzyskania tytułu laureatki Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej.

Agnieszka Wójcik