Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Nagrody w konkursie świątecznym wręczone

23.01.17

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, odbierać nagrody. Te zasłużone cieszą szczególnie i niezależnie od ich wartości – pozostają w pamięci.

Uroczystość, podsumowująca konkurs na dekorację świąteczną 2016 roku była spotkaniem pełnym uśmiechów oraz doskonałego nastroju. 20 stycznia, w swarzędzkim Ośrodku Kultury, dziewięciu tegorocznych laureatów obdarowanych zostało nagrodami, ufundowanymi przez sponsorów:

firmę Castorama, Centrum Medyczne „Diagnosis”, restaurację „Zdrowa, Domowa Kuchnia”.

Do bonów zakupowych dołączone zostały kosze ze słodyczami od Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz.

Rozmowom przy kawie i wymianie wrażeń towarzyszyła projekcja wyróżnionych zdjęć.

Pracownicy referatu promocji dziękując za udział w konkursie, za wszystkie przesłane fotografie, zapowiedzieli jednocześnie jego nową odsłonę w 2017 roku.

Będą dodatkowe kategorie, zasady i niespodzianki! Burmistrz Marian Szkudlarek serdecznie pogratulował nagrodzonym inwencji, wyobraźni oraz radości ze wspólnej, świątecznej zabawy.

Tym bowiem jest ten konkurs – okazją do oglądania i podziwiania własnoręcznie wykonanych dekoracji, ale przede wszystkim utrwaleniem rodzinnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, zatrzymaniem w kadrze ich niepowtarzalnego klimatu.

Już teraz zapraszamy do szukania informacji o kolejnej edycji konkursu na stronie www.swarzedz.pl, na facebooku, na łamach „Prosto z Ratusza”, na plakatach – już od końca listopada 2017 roku.

Tegorocznym fundatorom nagród bardzo dziękujemy!

/T.Radziszewska/

fot. M.Mlodzinski